אודות קרן להק

אודות קרן להק

שלום, אנחנו LAHAK LIFE SETTLEMENT FUND

קרן ההשקעות "להק" מציגה אפשרות להשקיע בכלי פיננסי יציב, מבוסס ואמין, בסיכון נמוך יחסית לחלופות, שהתוצאה הסופית שלו ידועה ויציבה ואינה תלויה בביצועי שוק ההון.
התשואה הפוטנציאלית אמורה להיות קבועה לאורך חיי הקרן ולהעניק תשואה פוטנציאלית עודפת על-פני כלים פיננסיים אחרים.
לאור ייחודיות הכלי, קרן ההשקעות "להק" מנהלת אג'נדת השקעות שונה בנוף הישראלי ועושה זאת תוך ניצול הזדמנות ייחודית. הקרן מנגישה למשקיעים כשירים, בתי השקעות וגופים מוסדיים, ערוץ השקעה יציב בטוח וארוך וכל זאת יחסית לחלופות האלטרנטיביות האחרות הקיימות בשוק.

המומחים של קרן להק, מציעים למשקיעים חשיפה לשוק ה Life-Settlements – באמצעות השקעות במגוון פוליסות ביטוח חיים נבחרות בארה"ב.

 

הצוות שלנו

צוות להק

המטרה שלנו היא ליצור תשואה פוטנציאלית עודפת על מדדי השוק, תוך פיזור והפחתת הסיכון למשקיעים ככל הניתן. חקר מעמיק בתחום לצד ניסיון רב שנים בו, אפשר לנו לאתר מומחים וליצור מולם קשרי עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זאת מתוך ידיעה והבנה שבחירת הפוליסות נעשית בצורה המיטבית.
על מנת להביא את ההשקעות הטובות ביותר בתחום ה Life-Settlements יצרנו מערכת כלים מקצועית היודעת להביא לידי מיצוי את המקסימום בכל השקעה.

תמיר פורת

יו״ר דירקטוריון וועדת השקעות, שותף, מנהל וחבר הנהלה

מר תמיר פורת, יו״ר דירקטוריון וועדת השקעות, שותף, מנהל וחבר הנהלה.
פורת שימש בעבר, במשך למעלה מעשרים וחמש שנה, במגוון תפקידים בכירים בשוק ההון כמנכ”ל “אנטרופי שירותי מחקר כלכלי” ו”אנטרופי פיננסים” ולפני כן במשך כ-10 שנים כמנכ”ל ניהול ההשקעות, סמנכ”ל השקעות ופיתוח ויו”ר הקרנות בקבוצת “כלל פיננסים”.
במסגרת תפקידיו ניהל השקעות בהיקפים של עשרות מיליארדי ש”ח בארץ ובעולם. כיום הוא בעלים ומנכ”ל של חברת יזמויות הנדל”ן: ”פורת גרופ” ו”פורת קפיטל” ובעבר שימש כיו”ר וועדת השקעות ושותף בקרן ההשקעות – "הלמן אלדובי התחדשות עירונית", מהמובילות בתחום מתן האשראי להתחדשות עירונית בכל רחבי הארץ ובהיקפים גדולים במיוחד.
בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים במימון וחשבונאות מהאונ' העברית. בעל תואר ראשון ושני במשפטים בקריה האקדמית אונו.

ערן אשל

יועץ וחבר הנהלה

ערן שימש במגוון תפקידים בכירים בשוק ההון בעיקר בבנקים בינלאומיים כגון HSBC, UBS, OSCAR GROSS BS, ובתמיר פישמן. לערן נסיון רב בעבודה בגופים בינלאומיים ומקומיים. כמו כן, לערן ניסיון רב בניהול עסקאות בשווקים הבינלאומיים במגוון מוצרים רחב. אשל למד כלכלה ומשפטים באונברסיטת אקספורד ברוקס.

אשר רוט

שותף, מנהל וחבר הנהלה

יזם בתחום הנדל״ן וההשקעות וכן שותף בהקמת חברות סטארט-אפ מקומיות ובינלאומיות. רוט הוא בעלים ומנהל של חברת ADR המתמחה בתחום לייף-סטלמנט בארה״ב ומנהלת השקעות בהיקפים גדולים.
אשר רוט מחזיק במומחיות בעולמות הביטוח וניהול ההשקעות בפוליסות ביטוחי חיים.

יהוידע שטרנהול

שותף, מנהל וחבר הנהלה

שותף מנהל בחברת ADR המתמחה בהשקעות בתחום לייף סטלמנט בארה״ב. יהוידע הוא מומחה בעל שם בניהול השקעות וסיכונים בתחום ונחשב למוביל אסטרטגי בבחירת פוליסות ביטוחי חיים וניהול סיכונים.

יצחק (איציק) נוי

שותף, מנהל וחבר הנהלה

בעל ניסיון רב בשוקי ההון המקומיים והבינלאומיים. עסק בתחומי הברוקראז׳, אשראי, ביטוח ופיננסים וכן בתחום האשראי לנדל״ן בישראל ובעולם.
נוי ניהול את מחלקת הגיוס הישיר בכלל פיננסים – בית ההשקעות וכן הקים וניהל חברות בתחום ההשקעות המקומי והבינלאומי – באנגליה, אוסטרליה וישראל.
בעל ניסיון רב ועשיר בתחום ההשקעות והפינטק ונכון להיום משמש כדירקטור במגוון חברות בתחום. לנוי יידע עשיר ורחב בתחום הפיננסים וההשקעות ואף תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

האמור באתר זה הינו בגדר פרסום והצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("החוק"). משקיעים שיבחרו לפנות לנציג מורשה מטעם קבוצת LSF ("הקבוצה") על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לקבוצה. כל השקעה בכל מיזם תעשה לכל היותר על ידי 35 משקיעים תושבי ישראל וכן למשקיעים המנויים בסעיף 15א(ב) לחוק ("הניצעים"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע הקבוצה אינה מוסדרת לפי החוק וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המו"מ מול הניצעים. הערכות והתחזיות העסקיות המפורטת לעיל, הינן תחזיות עתידיות אשר עשויות להתקיים או שלא להתקיים, לרבות באופן מהותית מהצפוי. ההערכות והתחזיות מבוססות על הנחות שעלולות להתברר כמדויקות או לא מדויקות, כל זאת כתוצאה מהתממשותם של גורמי סיכון שונים. חלק מהערכות הכלולות לעיל הוכנו על ידי שותפיה של הקבוצה בארה"ב בלבד. כמו כן, אין במסגרת המיזמים המשווקים והמוצגים על ידי הקבוצה הבטחה לתשואה כלשהי, אם בכלל. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה. הקבוצה, לרבות מי מטעמה, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995 ("חוק הייעוץ"), וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק הייעוץ. העסקה המחייבת את הצדדים הינה זאת הקבועה בהסכם ההשקעה עצמו בין הקבוצה לבין המשקיעים. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל לאמור בהסכמי ההשקעה, יגברו הסכמי ההשקעה. מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר

דילוג לתוכן